راهنمای مشاوران


برای تشکیل پرونده همکاری، لطفاً مراحل زیر را انجام دهید. (این کار در حدود 5 دقیقه وقت شما را می‌گیرد).

 1. ورود به حساب کاربری یا ثبت نام: در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید با شماره تلفن یا ایمیلی که قبلا ثبت نام کردید وارد حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت گزینه ثبت نام کاربر در منوی بالای سایت را کلیک کنید و اطلاعات درخواست شده را کامل کنید.
 2. ورود اطلاعات: گزینه ثبت/ ویرایش مشاور را کلیک کنید و اطلاعات درخواستی را کامل کنید.
 3. انتخاب مهارت و علاقمندی: در قسمت حوزه های مهارتی می‌توانید تا سه مورد را انتخاب کنید. به این ترتیب، دسترسی  مراجعان به شما راحت‌تر می‌شود.
 4. معرفی: در قسمت درباره من، اطلاعات تکمیلی در باره خود را وارد کنید. این اطلاعات برای مراجعان نمایش داده می‌شود و به آنان در انتخاب بهتر شما کمک می‌کند. متن نمونه:
 • دکتری تخصصی روانشناسی، مدرس دانشگاه، عضو سازمان نظام روانشناسی، بیش از 15 سال سابقه مشاوره در روابط بین فردی، خانواده درمانی (بهبود روابط بین فردی، جنسی و فرازناشویی زوجین).از نظر من برتری یک مشاور خوب علاوه بر تخصص و تجربه کافی، در دسترس بودن آن در لحظات بحرانی برای مراجع است! من نیز تلاش می‌کنم همواره در خدمتتان شما عزیزان باشم. تصمیم درست گرفتن برای زندگی یک هنر است. کافیست اقدام به تغییر کنید و با انتخاب یک مشاور خوب و رازدار به دور از هر قضاوتی مشکلات خود را در زندگی هموار سازید. شاد و سلامت باشید.
 1. ثبت اطلاعات: با کلیک روی گزینه ثبت اطلاعات اولیه، اطلاعات شما ثبت و در پروفایل شما ذخیره می‌شود و در صورت لزوم، بعداً می‌توانید آنها را ویرایش کنید.

 2. بارگزاری مدارک: مدارک درخواستی را بارگزاری کنید. آنها به‌سرعت بررسی شده و شما در فهرست مشاوران قرار خواهید گرفت.

 

نکات کلیدی و مهم:

 • پس از ثبت درخواست مراجع برای استفاده از خدمات مشاوره‌ای شما، یک پیامک حاوی روز و ساعت جلسه برای شما و مراجع ارسال می‌شود. خواهشمند است در تماس به موقع با مراجع کوشا باشید.
 • پاسخ به سوال‌های متنی که از طرف مراجعین پرسیده می‌شود موجب آشنایی بیشتر مراجعان با شما شده و در تشویق آنان برای استفاده از خدمات شما مؤثر است.
 • توجه داشته هزینه تماس با مراجعان در درصد حق المشاورۀ شما منظور شده است و به‌طور کامل آن را پوشش می‌دهد.
 • پیشنهاد می شود برای تماس با مراجعان از اپراتورهای مخابراتی یکسان با مراجع استفاده کنید. زیرا تماس‌های رایتلی (رایتل با رایتل) رایگان و تماس‌های ایرانسلی (ایرانسل با ایرانسل) و همراه اولی (همراه اول با همراه اول) شامل طرح‌های تخفیفی قابل توجه است. تهیۀ سیم‌کارت از اپراتورهای مختلف هزینه تماس شما را به صورت چشم‌گیری کاهش و در موارد بسیاری رایگان می‌کند.
 • با استفاده از برنامه‌های کاربردی مانند واتساپ و اسکایپ و .. شما می‌توانید ارتباط صوتی و تصویری رایگان داشته باشید.