درباره بخش مشاوره آنلاین


معرفی بخش مشاورۀ برخط مؤسسه تحقیقات علوم رفتاری شناختی سینا

سامانۀ مشاورۀ برخط (آنلاین) مؤسسۀ تحقیقات علوم رفتاری شناختی سینا، یک بستر ارتباطی از طریق تلفن، برنامه‌های کاربردی تلفن‌های همراه هوش‌مند، رایانه، اینترنت، و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی است، که امکان برقراری ارتباط، به‌منظور ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، بین اشخاص را فراهم می‌کند. مالکیت این سامانه، به‌طور کامل و به مؤسسۀ تحقیقات علوم رفتاری شناختی سینا به‌ شناسۀ ملی 10100456388  و شمارهة ثبت 11590  تعلق دارد.

بخشی مزایای استفاده از مشاوره برخط:

  1. محدودیت زمانی ندارید؛ در مشاوره اینترنتی و آنلاین می‌توانید در ساعاتی که معمولا مشغولیت کمتری دارید (مثل روزهای تعطیل یا شب‌ها) جلسات مشاوره داشته باشید.
  2. دسترسی آسان؛ دیگر لازم نیست برای رسیدن به مطب روانشناس مسافتی را طی کنید. تنها مسیر شما از اتاق به سمت رایانه یا تلفن همراهتان است. در خانه یا در محل کار، مشکلی برای دسترسی به مشاوران و روانشناسان ما نخواهید داشت.
  3. حق انتخاب دارید؛ دیگر نیازی نیست که حتما روانشناس یا مشاوری حتماً در شهر محل زندگی‌تان باشد. ما به شما امکان دسترسی به روانشناسان متخصص و با تجربه از هر نقطه را می دهیم.
  4. امنیت بالا؛ اطلاعات شما کاملا محرمانه بوده و حتی در صورتی که تمایل نداشته باشید مشاور شما نیز هویت شما را نمی‌داند. اینکه با یک آشنا در سالن انتظار یک روانشناس مواجه شوید، مطمئنا حس خوبی برای شما به دنبال ندارد. با استفاده از مشاوره غیرحضوری از این اتفاقات جلوگیری می‌کنید و با خیال راحت فقط بر روی سلامت روان خود تمرکز می‌کنید.
  5. پیشگیری از بروز مشکلات مهمتر؛ پيشگيري همیشه آسان‌تر، کم‌هزینه‌تر و مؤثرتر از درمان به شمار مي‌رود. از طريق خدمات مشاوره‌ای غیرحضوری به آن دست یابید.
  6. بيان آزاد مشكلات؛ با مشاوره غیرحضوری امکان بیان آزادانه مشكلات را دارید. باتوجه به نقش ارتباط حرفه‌ای در روابط انسانی، گوش‌كردن فعال، همدلانه، بدون قضاوت و همراه با حمايت اطمينان بخش، حتی اگر اقدام ديگری نشود سبب كاهش تنش و تخليه روانی شما میشود.