راهنمای مراجعان


برای بهرمندی از خدمات مشاوره‌ای ما، لطفاً مراحل زیر را انجام دهید. (این کار در حدود 3 دقیقه وقت شما را می‌گیرد).

  1. ورود به حساب کاربری یا ثبت نام: در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید با شماره تلفن یا ایمیلی که قبلا ثبت نام کردید وارد حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت گزینه ثبت نام کاربر در منوی بالای سایت را کلیک کنید و اطلاعات درخواست شده را کامل کنید.

  2. انتخاب زمینه تخصصی: براساس دسته‌بندی تخصصی و موضوعی، زمینه موردنظر خو را انتخاب کنید.
  3. انتخاب مشاور مناسب: از بین مشاوران معرفی شده در دسته‌بندی و با مشاهده پروفایل هر شخص، مشاور مناسب خود را انتخاب کنید.
  4. کامل کردن اطلاعات: بعد از بررسی و انتخاب مشاور، وارد صفحه اطلاعات تماس شده و جاهای خالی را تکمیل کنید.
  5. انتخاب زمان: یکی از زمان های اعلام شده از طرف مشاور را انتخاب و گزینه ثبت درخواست را کلیک کنید.
  6. ثبت و پرداخت: پس از کلیک روی گزینه ثبت درخواست وارد قسمت سبد پرداخت هزینه مشاور می‌شوید. با زدن دکمه پرداخت، وارد درگاه پرداخت خواهید شد. پس از پرداخت، وقت انتخاب شده برای شما ثبت و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.
  7. انجام مشاوره: در زمان که شما تعیین کرده‌اید، مشاور با شما تماس می‌گیرد.
  8. شما از طریق منوی بالا با مراجعه به بخش گزارش رزروها، می‌توانید از وقت‌های گرفته شده خود مطلع شوید.

خدمات رایگان بخش مشاوره

با طرح سوال خود در قالب یک پیام متنی کوتاه می‌توانید از راهنمایی و کمک مشاوران به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید.

 

برخی از قوانین بخش مشاوره

مؤسسه تحقیقات علوم رفتاری شناختی سینا، هیچ‌گونه دخالتی در محتوای تبادل‌شده میان هریک از مشاوران ومتقاضیان دریافت خدمات مشاوره‌ای ندارد و کلیه مسئولیت‌های قانونی ناشی از محتوای تبادل‌شده منحصراً، بر عهده مشاوران است. البته مؤسسه متعهد است که هویت و صلاحیت اولیه مشاوران را با استفاده از مدارک و سوابق ارائه شده از سوی آنان بررسی و سپس اجازه فعالیت برای ارائه خدمات مشاوره‌ای در سایت را به آنان بدهد.

مشاوره‌ای که از طریق سایت دریافت می‌کنید در حد توان مشاوران ما دقیق و صحیح است؛ با این حال، توجه کنید که هر مشاوره‌ای ممکن است خطا باشد، بی آن‌که هیچ‌گونه سوءنیت، قصور یا تقصیری در میان باشد. از این رو، چنان‌چه مستند به ‌هریک از مشاوره‌های دریافت ‌شده از طریق سایت، تصمیمی گرفتید، مسئولیت انحصاری آن برعهده‌ی شماست و تحت هیچ شرایطی هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه مؤسسه تحقیقات علوم رفتاری شناختی سینا نخواهدبود.

هنگام نام‌نویسی شما در سایت، برخی اطلاعات هویتی‌تان را دریافت کرده‌ایم، که از آن‌ها به‌دقت مراقبت خواهیم‌کرد و آن‌ها را افشا نخواهیم‌کرد. البته شما می‌توانید با نام مستعار و هویتی غیر واقعی در سایت ما ثبت نام و از خدمات آن استفاده کنید.