درباره ما  

این موسسه بیش از دو دهه در ارایه خدمات علمی، پژوهشی به مراكز آموزش عالی، مراكز تخصصی اعصاب و روان، كلینیك‌های مشاوره و روان‌شناسی، اساتید و دانشجویان محترم در حیطه‌های مربوط فعالیت دارد. این مجموعه در بدو تاسیس (در سال 1372) با حمایت و پشتیبانی معنوی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی كشور با نام شركت روان تجهیز سینا با شماره ثبت 99070 و به عنوان اولین طراح و تولید كننده تجهیزات آزمایشگاهی و كلینیكی روان‌شناسی در ایران فعالیت خود را آغاز كرد. در ادامه كار به‌دلیل رجحان فعالیت‌های پژوهشی وموضوع فعالیت، به موسسه تحقیقات علوم رفتاری ـ شناختی سینا با شماره ثبت 11590 تغییر یافت. در حال حاضر گروهی از علاقمندان و مشتاقان تولید علم در حیطه روان‌شناسی و علوم شناختی، اعم از اساتید دانشگاه در سطوح PH.D، دانشجویان دوره دكتری، فارغ التحصیلان فوق لیسانس روان‌شناسی، مهندسین رایانه و هوشی مصنوعی، در این موسسه مشغول فعالیت هستند. 
اهم فعالیت‌های موسسه به شرح زیر است: اجرای پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های روانی اجتماعی در ابعاد ملی و منطقه‌ای.
طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و كلینیكی روان‌شناسی، روان‌پزشكی و توان‌بخشی شناختی.
 اجرای طرح‌های مرتبط با منابع انسانی از قبیل تجزیه و تحلیل شغل، گزینش و جایابی افراد در مراكز مختلف اداری، صنعتی و نظامی.
مشابه‌سازی و تولید آزمون‌های روان‌شناختی.
تولید نرم‌افزارهای روان‌شناسی، شناختی و آزمایشگاهی.
ارایه مشاوره‌های تخصصی برای سازمان‌ها و مراكز دولتی و خصوصی، دانشجویان و محققین در زمینه اجرای طرح‌های پژوهشی در حیطه روان‌شناسی و علوم شناختی، حمایت از مخترعین، مبتكرین و محققینی كه طرح‌های نو و كاربردی در رابطه با تجهیزات آزمایشگاهی، كلینیكی، ابزار روان‌سنجی و آزمون‌های روان‌شناسی داشته باشند یا به شكلی در تولید علم در این حیطه موثر باشند.
 
تهران ـ بز رگراه شهید باقری ـ بین رسالت و فرجام ـ ضلع غربی بزرگراه ـ شماره 78‏
مؤسسه تحقیقات علوم رفتاری- شناختی سينا
تلفن: 77297273 ـ 77299599     
همراه: 09197258446    
نمابر: 77700649‏
Site: www.sinapsycho.com & www.ravantajhiz.ir   
Email: sp@ sinapsycho.com‎